KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8873209
nr 887 3209
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Gallerian, 6/360, signerad. -81
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:59:51
500 kr
300 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén